Ajutine ladu, Laohallid, Laotelgid, PVC Hallid, Telgi soojendus

Kõik, mida peaksid teadma laotelgi rentimisest

Kõik, mida peaksid teadma laotelgi rentimisest.

Laotelgi rentimisel on kaks enim levinud põhjust. Kui ettevõte kasvab ja ületab oma ootusi, siis tekib ka parima organiseerimise korral laopinna puudus. Tihtipeale võib lao ümberkorraldamine väga ajakulukas ja otstarbetuks osutuda. Laotelk toimib ka ideaalselt ajutise laopinnana väga hästi, eriti kui tegemist pole toiduainetega. Laotelk püstitatakse 1-2 päevaga sõltuvalt telgi suurusest ja asukohast. Kui tunned, et laopind hakkab kitsaks jääma, siis tasub kaaluda erinevaid olemasolevaid võimalusi, näiteks laohalli rentimist.

Laohall võib olla uskumatult kasulik, kiire ja taskukohane lahendus. Kuid enne telgi püsti panemist peaks arvestama mõne asjaoluga. Oleme need Sinu jaoks ühte kokku pannud aastate pikkuse kogemuse põhjal, et saaksid õige valiku teha.

Eesmärk.

Enne renditelgi otsimist või ka ostmist peab Teil olema kindel arusaam selle eesmärgist. Laotelgi puhul, mille eesmärk on Teie ladu teenindada ning mida kasutate tõenäoliselt kaupade või seadmete hoidmiseks, tuleks arvestada kas tegemist on ilmastikule vastupidava tootega/seadmega. Kui viimane on keskkonnale tundlik, siis tuleks kaaluda soojendusseadmeid, mis tagaksid vajaliku ja õige sisekliima telgis.

Laotelgi konstruktsioon on selliselt tehtud, et sinna oleks võimalik paigutada laoriiuleid. Kõrged seinad, laouksed ja tugev konstruktsioon tagavad stabiilsuse ja praktilisuse. Sellegi poolest tuleks arvestada, mis seadmeid või esemeid hoiustada plaanitakse, et saaksime pakkuda sobivate mõõtmetega laotelki, mille hinna ja kvaliteedi suhe oleks hea.

Asukoht.

Laotelgi puhul on kindlasti suur eelis asukoht. Telki või suuremat halli on võimalik paigaldada praktiliselt igale pinnasele. Kui laotelk paigaldatakse avalikku kohta, siis tuleks arvestada lisakuluna ka turvalahendusega, mis kaitseks seadmeid ja esemeid võimalike varguste eest.

Telk kinnitatakse pinnasele üldjuhul vaiadega ca 50-100cm sügavusele. Vältimaks elektrikaabli või veetorude kahjustada saamist, tuleks välja selgitada kas vaiadega kinnitamine on võimalik üldse.

Kui kohta, kuhu laopinda soovite luua, ohustab üleujutus sademetest, siis tuleks arvestada kauba ladustamisel ja paigutada kaup või seadmed pinnasest kõrgemale. Eelkõige ohustab üleujutus asfalt pinnasel, kus puudub äravool.

Eelised.

Laotelgil paigaldamiseks ei ole vaja teha suuri ettevalmistustöid nt vundamendi valamine, mis on üksnes ka väga suur eelis laotelgi puhul. Lisaks puuduvad erinevad hoolduskulud nt lume puhastus, kuna telk ja konstruktsioon on aastaringseks kasutuseks loodud.