Meediakajastused.

telgi rent, telkiderent, telkide rent, peotelgid, üritustelgid, peoinventari rent (2)

KODU.GEENIUS

Käisid üliägedal üritusel ning mõtled, kust mööbel, dekoratsioonid ja muud lahendused pärit on? Meie teame vastust!

Oled käinud mõnes üli-coolis pulmas? Osalenud ettevõtte ühisüritusel? Ja mõelnud, et kus kogu see mööbel, dekoratsioonid ja muu lahendus tuleb? Vastus on üks – selliste asjade rendiga tegelevad ettevõtted, kellel on aastatepikkune kogemus ürituste kujundamisel ja valmimisel. Eesti suurima renditoodete valikuga ettevõte on kindlasti Funrent!
Artiklit loe edasi kodu.geenius.ee
unnamed (5)
Funrent & Eesti Messid

PRO KOOSOLEK

Üleriigiline ürituste korraldajate koosolek 9.03.2023

Üleriigiline ürituste korraldajate koosolek toimub Funrendis! Enne ja pärast koosolekut, lõunapausil ja vaheaegadel saate tutvuda Funrendi toodete ja teenustega otse Funrendi laos!
Osalemiseks registreeru kodulehel www.prokoosolek.ee
Autor Eesti Messid / Estonian Fairs

Eesti Edulugu

“Telesaade Eesti edulugu! – Funrent” Kanal2-s

Saates Eesti edulugu! tutvustame üritustele suurima tootevalikuga renditeenust pakkuvat ettevõtet Funrent. Saatejuht on Lauri Hermann.
Eeter: Kanal 2, Duo 4 ja Duo 5.
Tootmisaasta: 2022
Tootja: UUDISED.TV
Saate veebileht: www.eestiedulugu.tv
valgustatud klaaslauad toolidega
Autor Delfi

Delfi Ärileht

“Funrent on imeliste mälestuste loomise ekspert”

Spetsialistid soovitavad rasketel aegadel traditsioone elus hoida: pulmi ja juubeleid tähistatakse ka kriisiperioodidel.

Eesti suurima valikuga peotarvete rentija ja müüja on suurepärane partner meeldejäävate ja ainulaadsete sündmuste korraldamisel.

Creditinfo poolt tunnustatud ettevõte tegutseb eetiliselt ja arukalt, näidates häid majandustulemusi ja eeskujulikku maksekäitumist.

Autor TV3

Naudime Elu saade

Funrent meeskonna poolt loodud täislahendus

FUNRENT OÜ Tegevjuht annab ülevaate ettevõtte tegevusest ja võimalustest. Kõik videos nähtud toimus ca 1 nädalase ehituse tulemusel. Kui said insipiratsiooni oma sündmuseks või pulmaks, siis võta meiega kindlasti ühendust!

eesti suurima peoinventarifirma funrent tegevjuhi rauno viljaranna son 94179609
Autor Delfi

Delfi uudised

“Augustikuised piirangud ähvardavad rekordikursil liikunud ettevõtete peole järsu lõpu teha”

Suvi algas nii, nagu ettevõtte üle 16-aastase tegevusaja jooksul pole varem alanud ükski suvi. Kuid viimastel nädalatel kehtestatud piirangud tõmbavad seni rekordikursil liikunud Funrendil suure tõenäosusega hoogu maha…

lauatennise rent
Artikli autor Sekretär.ee, pildi autor Teras Beach

Äripäev Sekretär.ee

“5 suvist seltskonnamängu, mida sel suvel koduaias või ühisüritusel proovida”

Planeerides mistahes üritust, olgu selleks millegi tähistamine sõprade-tuttavatega või firmapidu, aitab alati tuju üleval hoida mõni meelelahutuslik tegevus. Küllap tuleb üllatuseks nii mõnelegi, et sündmusi pidades või ka lihtsalt (maa)koju on võimalik rentida erinevaid seltskonnamänge, mida saab ka vabas õhus üheskoos nautida.

241664839 4751651301514649 7075777159639917180 n
Autor Kodustiil

Kodustiil (Postimees) ja Sekretär.ee väljaannetes

“Soovid suvel pidada suuremat pidu? Kiirusta: renditoodete broneeringud täituvad mühinal”

Eesti juhtiv ürituste renditoodete pakkuja Funrent kutsub üles kõiki, kes soovivad veel sel suvel mõnda suuremat sündmust korraldada, kiirustama: nõudlus on isegi võrreldes koroonaeelse ajaga mitmekordistunud…

Autor Creditinfo

Creditinfo.ee

“Funrent on imeliste mälestuste loomise ekspert”

Kas kriisiajal on sünnis pidu pidada? Kindlasti! – ütlevad inimeste vaimsest heaolust ja ühiskonna sidususest hoolivad spetsialistid. Rasketel aegadel ei tohi unarusse jätta inimesi koondavaid tähistamisi ja järjepidevust loovaid traditsioone. Kosutavate sündmustega jätkamise nimel tasub pingutada, et need elaksid edasi stabiilsetel aegadel, mis pärast kriise kindlasti naasevad….

3157cc16 772f 400b 983b f9976e3b6f7b
Autor Telegram

Telegram ajaviide

“Aiapidu? Rendinõudega keskkonna säästmine on tervislikum, lihtsam ja odavam, kui arvad”

Kuna suvepidude hooaeg alles kogub tuure, on õige aeg üle vaadata kodune inventar. Kui suvilas aiapeol, mõnd tähtpäeva pidades või töökoha suvepäevadel nõusid napib või väristad õlgu, kui mõtled peole järgnevale nõudepesule või soovid lihtsalt papp- ja plastnõude mittekasutamisega panustada keskkonnahoidu, siis tasub mõelda peoks vajamineva rentimisele…